ORANGE APARTMENT

Puikiai įrengtas 3 kambarių butas “Orange apartment” naujos statybos name adresu Liepų g. 2A-94, Druskininkai, I aukšte, prie pat Vandens parko ir Gydyklos, SPA centrų. Apartamentai yra net 86 kv. m. ploto.

Bute yra du atskiri miegamieji, ir vienas vaiko kambarys, į kurį patenkama iš pagrindinio miegamojo. Bute yra du dideli balkonai, atskira virtuve, erdvus vonios kambarys su elektriniu rankšluosčių džiovintuvu, atskiras WC. Jūsų patogumui – lygintuvas, lyginimo lenta, plaukų džiovintuvas. Bute veikia spartus belaidis nemokamas internetas, yra du televizoriai su kabeline TV. Šeimų patogumui – vaikiška lovytė su patalėliais, vaikiška maitinimo kėdutė. Suteikiame nuolaidas į abu vandens parkus (Druskininkų vandens parką ir Grand SPA Lietuva vandens parką), abi Gydyklas, kitus SPA centrus.

Galite nupirkti dovanų kuponą ir padovanoti poilsį Druskininkuose savo artimiesiems!

Kambariuose bus paruošta patalynė, vonioje – vonios kilimėlis kojoms, higienos priemonės, po didelį bei mažą rankšluostį kiekvienam.
Virtuvėje rasite indus, įrankius, šaldytuvą su šaldymo kamera, arbatinuką, kaitlentę, kavos, arbatos, cukraus, pipirų, druskos.

Savo automobilį galite parkuoti prie namo arba požeminiame parkinge.

Butas yra pačiame senamiestyje:
iki Druskininkų gydyklos, Druskininkų vandens parko, “dainuojančio ir šokančio” fontano – 1 min. pėsčiomis
Šalia pat – “Coffe inn”, restoranas “DK Lounge”, pora dviračių nuomos vietų, drabužių ir papuošalų parduotuvėlės…

Buto adresas: Liepų g. 2A-94, Druskininkai
Dirbame pagal verslo liudijimą gyvenamosios paskirties patalpų nuomai


usalithuania